Töötasapinnad 2017-11-20T13:49:41+00:00

TÖÖTASAPINNAD, MIS ON VALMISTATUD KÄSITÖÖNA DEKORATIIVBETOONIST, ON OMANÄOLISED JA EKSKLUSIIVSED

Töötasapinnad teeb eriliseks just tema valmistamise viis, kus tööpind valmib erinevate koostisosade omavahelisel sobitamisel ja oskuslikus töötlemises, mis annab omanäolise ja kordumatu väljanägemise. Valmis toode omab iseloomuomadusi, mis erinevad üksteisest pinna tekstuuri, värvi ja varjundite poolest, lisades sellele iseloomu ja ilu. Pole võimalik garanteerida identset väljanägemist ühesugustele pindadele, kuna variatsioonid algmaterjalides nagu liiv, tsement, pozzolanid, polümeerid, kiud, pigmendid jm. lisaained, erinevad vähemal või rohkemal määral üksteisest. Seda aga ei tohiks pidada nende nõrkuseks, vaid just dekoratiivbetoonist toodete eksklusiivsuseks.

Oleme näinud palju vaeva, et selgitada välja parimad koostisosad ja pinnatöötlusvahendid, mida julgeme oma toodetes kasutada. Ja seda muidugi eesmärgiga, et saaksime oma klientidele pakkuda vastupidava töötasapinna pikaks ajaks.

Tihti võrreldakse dekoratiivbetoonist töötasapindu graniidi- ja marmor tasapindadega. Suurim erinevus betoonist toodete valmistamise juures on käsitööle kuluv aeg, mis on tunduvalt suurem, kui graniidist ja marmorist pindade puhul, kus kasutatakse peamiselt tööstuslikke masinaid, mis annab neile eelise hinnas ja ajas. Kuna graniidist ja marmorist tooted on olnud turul pikka aega ja laialdasemalt levinud, on nende eksklusiivsus seetõttu mõnevõrra vähenenud. Betoonist töötasapinnad ei ürita asendada looduslikust kivist valmistatud tasapindu, vaid on alternatiiv neile, kes soovivad toodet, mis oleks uudne, vastupidav ja käsitööna valmistatud.

Valmistame töötasapindu paksusest alates 2 cm, millest paksemate puhul jätame kaalu kokkuhoiu tõttu sisemuse õõnsaks vaata joonist. See ei ohusta kuidagi tööpinna vastupidavust ega väljanägemist, vaid liiga raskele töötasapinnale puudub praktiline vajadus.

Kahevärvilisi töötasapindu nagu must-valge, on võimalik valmistada alates 3.-st cm-st.

Värvivalikutega saate tutvuda siin ja „korduma kippuvaid küsimusi“ dekoratiivbetooni kohta siit.

Dekoratiivbetoonist töötasapinna hind jääb vahemikku 300-500 eur m2, olenevalt pinna suurusest ja töö keerukusest. Tasapinna valmistajat ei saa valida pelgalt hinna järgi, kuna igal betoonist töötasapinna valmistajal on oma stiil/käekiri, mis määrab toote väljanägemise ja vastupidavuse. Täpsema hinna saamiseks tuleks meile saata joonis või mõõdud, millest lähtuvalt koostame pakkumise. Päringu saate teha lehe alaosas või saates meie mailile info@decoconcrete.eu

Hinnapäring